wtorek, 5 listopada 2013

Znów szyjemy jasie w Warszawie:)

Aga z bloga googlowka.blogspot.com ponownie zorganizowała spotkanie szyciowe w Warszawie. Każde ręce chętne do pracy mile widziane, również te nie potrafiące jeszcze szyć:) Wszelkie szczegóły poniżej:


Korzystając z okazji, pokażę, co udało mi się zdziałać od poprzedniego spotkania. Na raty kompletując tkaniny, uszyłam w sumie dwadzieścia jasiów, które od jakiegoś już czasu kolorują (mam nadzieję:) sny dzieciaczkom w domu opiekuńczym. Właściwie to nie jasie, tylko całkiem ogromniaste poszewki na poduszki 70x80cm, na które schodzi niestety bardzo dużo tkaniny.

Poszewki z dwóch pierwszych zdjęć uszyłam z nowych tkanin, pozostałe tkaniny uwolniłam z ulubionego sh:) Trzeba będzie znów upolować jakieś ciekawe poszwy na kolejne spotkanie;)

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Elu dziękuję, Tobie i tak nie dorównam:)

   Usuń
 2. Aleś się napracowała :-) A poszewki z lumpkowych materiałów to świetny pomysł :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj świetny, świetny:) Nie dość, że tanie, to często można coś upolować świetnej jakości.

   Usuń
 3. No właśnie, przez tę ilość materiałów, jakie zużywa się na duuuże poszewki 70x80cm szyjemy dla Sosnowca takie mniejsze Jaśki, bo zostało trochę tkanin z poprzedniego szycia, ale nie wystarczy ich na te duże poszwy. Och, wycieczka do lumpeksu! Jakoś nie mam póki co odwagi się tam pchać z wózkiem :) Dobrze, że trochę tkanin udało mi się kupić jeszcze przed wykluciem się jaja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak tym razem szyjemy mniejsze, to dobrze, też mam dużo mniejszych resztek:)
   Z malutką Osóbką też bym się nie spieszyła na takie zakupy, ale rozumiem Twoją tęsknotę;)

   Usuń

Dziękuję za komentarz:)